Rabbit - Türkçe Tercümesi İle - Delinetciler Forum

Rabbit - Türkçe Tercümesi İle

 1. RABBIT
  There was a rabbit imagining itself like a lion. One day this rabbit convened all rabbits in the vicinity on a high hill and said them that it would frighten wolf, jackal, fox in the case they would pass through the rough path in the downstairs. Rabbits listened to it with no movement.


  Ten minutes later, a wolf was passing through this path and it was suddenly surprised to see a rabbit shouting and running toward itself, and this circumstance caused it to frighten, and it urgently run away and disappeared there.

  TAVŞAN
  Tavşanın biri kendini aslan zannedermiş. Bir gün bu tavşan civardaki tavşanları yüksekçe bir tepeye toplayıp aşağıdaki patika yoldan kurt, çakal, tilki geçmesi halinde korkutup kaçıracağını söylemiş. Tavşanlar, onu sakin şekilde dinlemişler.

  On dakika sonra bir kurt geçiyormuş ki, bir de ne görsün, bağırıp çağırarak üstüne doludizgin gelen tavşanı görünce ürkmüş ve son sürat oradan kaçmış.
 2. 2008-01-11#2
  valla fıkra guzeldı hatta bu yazıyı yazarken tavsanın o halı gozumun onunde ve guluyorum.ya anlamadım madem tercumesı bılıyon neden yazdınkı?kım ıletısım kurmak ıcın tercume sekıllerıyle ugrasırken karsısındakıne fıkra anlatırkı...

 3. 2011-10-09#3
  Ingilizce ogrenmek ihtiyacinda olanlar icin ing- tur ceviri yanyana durmasi cok faydali, anlamlandiramadiginiz bazi cumleleri cozme imkaniniz oluyor. Tesekkurler...


Hızlı Yanıt Hızlı Yanıt

  Okunma: 7136 - Yorum: 2 - Amp