Sistem Bakım ve Onarım Programı - Delinetciler Forum

Sistem Bakım ve Onarım Programı

 1. Program Adı : Error Repair Professional 4.2.3

  Lisans :
  Kullanım Kısıtlamalı

  İşletim Sistemi :Windows (Tümü)

  Üretici :
  error-repair-pro.com

  Tanıtım:
  Error Repair Pro bir sistem bakım ve onarım yazılımıdır. Zamanla sisteminizde oluşan hatalar bilgisayarınızın kararlılığını ve tepki süresini olumsuz yönde etkilemektedir. Yapmak istediğiniz işlemleri zaman zaman yapamamanıza ya da eskisinden daha geç yapmanıza sebebiyet veren bu hasarlar onarılmadıkça sistem performansınızda ciddi bir düşüş meydana gelebilmektedir. Özellikle kayıt defterinde ortaya çıkan sorunlar nedeniyle sisteminiz zarar görmektedir.


  Error Repair Pro yazılımı gerçekleştirdiği taramalar sonucunda mevcut hataları tespit etmekte ve bunları çözerek sisteminizi düzgün biçimde kullanabilmenizi sağlamaktadır. Kayıt defteri üzerinde gerçekleştirdiği tarama ve onarma işlemi ile Windows'un kök dosyalarını incelemekte, yani en temel noktadan işe başlamaktadır. Sisteminizin açılış hızı için büyük önem taşıyan, kendiliğinden açılır uygulamaları da denetlemekte ve gereksiz olanlarını kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. Sisteminizden kaldırmış olduğunuz yazılımların girdilerini silmeniz, özel verilerini temizlemeniz için de destek vermektedir.

  Kullanılmayan dosya uzantılarını kaldırabilmeniz, gereksiz ActiveX ve DLL dosyalarını silebilmeniz ve derin tarama yapabilmeniz yazılımın artı özelliklerindendir. Boyutu oldukça küçük olan yazılımın, kullanımı da gayet kolaydır. Sisteminizde yazılımın kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlara karşı almış olduğu yedekleri kullanabilirsiniz.

  Keep your PC operating smoothly by using Error Repair Pro to scan, identify, clean and repair errors in your PC with a single click. With a few easy steps, it will scan your entire registry for any invalid entries and provides a list of the registry errors found. You can then choose to selectively clean each item or automatically repair them all.  Güncelleme : 2007-08-17
 2. 2009-05-28#2
  teskurler paylasım ıcın serıalde verılıyormu

 3. 2009-05-28#3
  Serial yasak sitede bulunan programlar ya bedava yada deneme sürümleridir.

 4. 2009-06-17#4
  ÇOOOOOQ tesekkürler artı rep i hakettin...

 5. 2009-06-17#5
  eywallah kaedes

 6. 2009-08-20#6
  Reklam yapmis...umarim icinde virus te yoktur. Bosuna indirip 3564 error buldum ama temizlemem icin satin al....demekte.

 7. 2009-08-24#7
  teşekkürler kardeş
  ellerine sağlık

 8. 2012-02-01#8
  Teşekkürler...


Hızlı Yanıt Hızlı Yanıt

  Okunma: 20660 - Yorum: 7 - Amp