sponsorlu bağlantılar
Garip İcatlar

Yemek yemeyi engelleyen ağız kafesi
Maxicep.com - 207 - Garip İcatlar

Kuş bezi
Kuşunuzun küçük hediyelerini temizlemekten bıktınız mı? Bu ilginç icat, kuş bezi, dışkıları içine hapsedebileceğiniz bir torba, ve ayrıca kuşunuzun kanatlarına ve kuyruğuna hareket etmesini sağlayabilecek delikler sunuyor. Deneyin.

208 - Garip İcatlarPeynirli filtre sigara

Eğer yeni bir sigara deneyimi arıyorsanız, belki de ihtiyacınız olan lezzetli peynir filtreli sigaradır. Yaratıcısına göre, günümüzdeki filtreler nikotini ve katranı yeterince süzemiyor bu nedenle yeni bir filtre icad etti. Bu buluşun ayrıca çok etkili bir tütün filtresi olduğu iddia ediliyor.


209 - Garip İcatlar


Pisuvarlar için dinlenme aparatı
Erkekler için müjdeli haber! Erkekler tarafından gün içinde sık sık ziyaret edilen pisuvarların üzerine monte edilebilen ekstra bir parça daha geliyor. Kafanızı yaslamanıza olanak sağlayan bu ek parça erkeklerin işini gördüğü bu kısa sürede iki kat daha fazla rahatlama hissi yaratıyor. Böylece çok kısa bir süre için bile olsa kafanızı buraya dayayarak rahat bir nefes alma şansına sahip olabilirsiniz.


210 - Garip İcatlar


Biyonik golf oyuncusu

T3 Biyonik golf oyuncusu, kollarınızı, omuzlarınız, ayaklarınızı ve belinizi sıkıca kavrayarak sizi tutuyor ve bütün kontrolü tamamen vuruşunuzun üstüne toplamanıza yardımcı oluyor. T3, sıkı bir idare ile golfte top fırlatışınızı geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlandı. Bu yüzden hareketinizi oluşturun ve T3'e kenetlenin, ve şimdi vuruş zamanı. Topa vurduğunuz zamanın rahatlığını yaşayın


211 - Garip İcatlar

Hızlı yüz gerginleştirici

Yeni bir çıkma teklifi aldınız, ancak yüzünüzde belirgin kıvrımlar mı var? Bu sofistike şeyi kendin dene, yüzünü gerginleştir. Bu çengelli bantı uygulamak hem eğlenceli hem kolay. Saçınızı ayırarak, saçınız ile yüzünüzü ayıran çizgiye tıbbi yapıştırıcı yardımı ile bantı yapıştırın. Daha iyi görünmek için üç ve dört numaralı alanlara ekstra gerginlik yapın. Mucit, buluşu olabilidiğince görünmez yapmak için bantların ya şeffaf ya da ten rengi olması gerektiğini belirtiyor.


212 - Garip İcatlar

Eğlendiren pisuvar

Yine bir pisuvar icadı. Ama bu sefer daha çok eğlenmenize imkan sağlayan bir buluş. Pisuvara akan idrar basınç ve ısı sensörleri tarafından algılanıyor ve küçük bir kontrol paneline elektrik sinyalleriyle ulaştırılıyor. Bu sinyaller de küçük bir hoparlör sistemine aktarılıyor. Duvara yerleştirilen küçük bir ekrandan idrarın eğlenceli ve değişik şekillerdeki görüntüsünü seyrediyorsunuz. Kişi isterse görüntüyü ve sesi kendi seçimine göre değiştirebiliyor. Tam Disney'e yaraşır bir buluş.


213 - Garip İcatlar

Yemek yeme aparatı

Özellikle Uzak Doğu yemekleri yerken elinizdeki iki küçük çubukla debelenip duruyor ve bir türlü önünüzdeki yemeği yemeyi başaramıyorsanız, işte tam size göre bir alet. Bakıldığında chopstick (yemek çubuğu) gibi görünüyor ama aslında bir çatal. Artık suşi yerken hiç uğraşmayın. Çatalla yiyin ama dışardan bakanlar çubukla yediğinizi zannetsin.


214 - Garip İcatlar

Ağız susturucu

Başlığı okuyunca garip gelmiş olabilir. Gazlı yiyecekler yedikten sonra geğirme gibi bir probleminiz varsa veya bağırmak istiyorsanız bu buluş tam size göre. Sesi engelleyen iç yapısı köpükten yapılmış. Sesi algıladığında üzerindeki ışık yanıyor. Dışarıya hiç ses çıkarmıyor.


215 - Garip İcatlar


Köpek kulağı koruyucusu

Bu buluş küçük evcil köpeğinizin kulaklarını korumaya yönelik olarak tasarlanmış. Özellikle uzun tüylü kulakları olan köpeklerde oldukça işe yarıyor. Yemek yerken köpeğinizin kulaklarının yemeğe bulaşmamasını ve kulakların havada kalmasını sağlıyor

216 - Garip İcatlar


Regl dönemlerini gösteren kadın iç çamaşırı

Periyodunuzu unutmuş bile olsanız, bu iç çamaşırı sizin yerinize bu işi takip etmeye devam edecek. Nasıl çalışıyor peki? Bu kadın iç çamaşırının bel kısmının önünde yatay ve dikey sıralarla donanımlı dikilmiş, klipsli bir bant bulunmaktadır. Bu klipsli bantın altında ise iki sıra, içinde kalpler ve sayıların yerleştirildiği tarihi gösteren bölüm var. Başta, altın renkli kalp, tarihi gösteren bölümün en sağına, gümüş renkli kalp ise en soluna yerleştiriliyor. Bayanlar klipsi bantın üzerinde gezdirerek periyodlarının başlangıç ve bitişlerini görüp hatırlayabiliyorlar. Bu buluş, özel olarak unutkan bayanlar için üretilmiştir

217 - Garip İcatlar
sponsorlu bağlantılar