Sadece Bakın ve İçinizden Geçenleri Yorumlayın - Delinetciler Forum

Sadece Bakın ve İçinizden Geçenleri Yorumlayın

1. 1104 - Sadece Bakın ve İçinizden Geçenleri Yorumlayın
  2. 2007-04-06#2
    birinin atatürkün ölüm dakikasına kadar bilmesi gerçekten garip

daha önce hiç bir kahine inanmazdım... gerçekten çok ilginç ve garip..

Güncelleme : 2007-04-07
  3. 2007-04-13#3
    acaba kahin gerçekten Atatürk'ün ölüm zamanını bildimi, yoksa birileri o saatte atatürkü öldüreceğinin sinyallerinimi verdi
    Güncelleme : 2008-02-19
  4. 2007-04-13#4
    bence 2. ihtimal daha mümkün çünkü kahinlere hiç inanmadım ve inanmayı da düşünmüyorum o yüzden pakistan başbakanı çok dikkatimi çekti (doğal olarak) bu arada bir savaş çıkıyor farkında mısınız iran ingiltere ye saldırmayı planlıyor eğer iran saldırıya geçerse türkiye de kuzey ırak'a müdahale eder eğer müdahaleye engel olunursa (iktidar) kesinlikle darbe olur.
  5. 2007-04-15#5
    bu hindistan başbakanı ilginç bir insanmış kahin de kafamı karıştırdı bence suikast düzenlendi çünkü loyd george 'un bir sözü vardır:
    her yy da bir devlete büyük bir devlet adamı gelir.Beyler bu yydaki büyük adam maalesef Türkiye Cumhuriyetine denk gelmiştir. deyip istifasını vermiştir.

6. 2007-05-02#6
    arkadaşlar bu bir kehanet falan değil düpedüz meydan okumadır.
    anlamı da biz seni istediğimiz saatte öldürürüz demektir.
    yapanlar büyük israil projesinin kurucusu Zion Tarikatıdır.
    ve başarmışlardır... Çünkü atamızın birinci doktoru mim kemal 33. dereceden masondur. ve kendine çok yakın şahısların (özel şöförü ve yaveri gibi) da söyledikleri gibi Atatürk 10 kasım saat 9u 5 geçe ölmemiştir
    daha önceden ölmüş olmasına rağmen sansür uygulanmış yahudi itlerinin safsatalarını gerçek göstermek için tarih yanıltılmıştır
    sakın ola inanmayın bunlar kehanet falan değil
    onlarda böyle öngörü sezi keramet olmaz
    onlar ancak ahlaksızlıkla birşeyler yapabilir

7. 2007-05-02#7
    Ben Atatürk ün bizler gibi normal bir insan olduğuna inanmadığım için olacabilecek birşey.cadı gizem paylaşım için tşk.
  8. 2007-05-02#8
    bncede suikast olma ihtimali cok yüksek cünkü o kadar sene hiçbirsey olmadı atama ama iki sene içinde hastalandı falan birsürü olay oldu bnce bunlar gerceği saklamk için yapılan birsey..
  9. 2007-05-03#9
    Ben kahinlere inanmayı tercih etmiyorum , daha doğrusu Atatürkde inanmayı tercih etmezdi malum atamız akıl ve bilimi üstün tutardı , biraz rahatsız oldum bu durumdan
    Suikast olduğunuda düşünmüyorum ben aslına bakarsanız bunun Atatürk öldükten sonra işlenmiş bir halı olduğunu düşünüyorum
    1939 olabilir !

10. 2007-05-09#10
    bence atatürk savaşta onca yigit insana ölüm emrini verip kederlendigi için hastalanarak vefat etmiştir
  11. 2007-05-09#11
    çok şaşırtıcı birşeymiş valla aslında ben kainlere inanmam ama böyle bir halıad atatürkün ölüm saatinin yazması sonra on tane kavak ağacının olması bana çok acayip geliyo...paylasmın için tşk
  12. 2007-05-16#12
    Atatürk 'öl' emrini kendisi için değil, bu vatan için vermiştir. ve de en önce kendisi bu vatan için herşeyini feda etmiştir.. Atamız askerinin yanında ve kaderinde olmuştur, bazıları gibi onlara ''kelle'' dememiş, ve asker ocağınında görev yapan asker analarına hiç bir zaman yan gelip yatma yerinde değil onlar......( gibi daha birçok örnek) dememiştir. O tam bir insandı, tam bir komutandı ve tam saygın kişilikti. Siz o çirkin görüşü burada, bu şekilde yazabilmenizi ona ve ölen tüm şehitlerimize borçlusunuz. Tüm bunları yazmadan önce sizi bir kez daha düşünmeye davet ediyorum..
  13. 2007-06-01#13
    Metinoktay ben anlamadım tam olarak mesajını ? Farklı bir anlam sanırım yok içinde ama muammalı kalmış gibi biraz daha açarmısın ? Atatürk ve Yiğitlerimiz hakkındaki düşünceleri
  14. 2007-06-05#14
    ATATÜRK ü o zamanda öldürmeyi çok planladılar ama başaramadılar.ATAM öldü ecel yada suikast. asıl önemli olan şimdi bile bu suikast düşünceden bir an bile vazgeçilmemesi.Dün ATA ya bugün o düşüncede olan insanlara yani kemalistlere.Avrupa bile kemalist düşünceden uzaklaştırmak için güya birliğe alacağız diye bizim medeniyetimizi ve kemalist düşünceyi yok etmeye çalışmaktadırlar...Ama başaramayacaklar kemalizmin sönmeyeceğini meydanlarda gösterdik.....ONLAR SADECE GÜNEŞE BUZ PARÇASI ATARAK KENDİLERİNİ AVUTUYORLAR....
  15. 2008-02-19#15
    işin kehanetini geçelim.sen gel bunun için halı yaptır.ben buna bakarım.
  16. 2008-02-20#16
    arkadaşlar böyle safsatalara inanmayın büyük atamız saat yedisıraları hayatını kaybetti ve öldüğünde dolmabahçede değildi.Çok gizli br şekilde dolmabahçeye getirildi ve bu saatten sonra öldüğü ilan edildi.kahinlerin ilacı olsa kendi başlarına sürerlerdi.
  Okunma: 2623 - Yorum: 15 - Amp