Gezdiğim Sitelerdeki Yazı ve Resimleri Kopyalayacak Program Arıyorum - Delinetciler Forum

Gezdiğim Sitelerdeki Yazı ve Resimleri Kopyalayacak Program Arıyorum

1. solekı ben sıtelerde bazı resımlı anlatımları bılgısayarıma kaydetmek ıstıoyorum bunun yanısıra yazılarda var tabı ıkısını aynı anda kaydetmek ıcın bır program olan varmı elınde ıyı gunler
  2. 2007-04-01#2
    Arkadaşım benim bildiğim böyle bir program yok yazı ve resimleri kopyalamak istiyorsan kopyala ve word belgesine yapıştır yada yazıları word belgesine alıp resimleri farklı kaydede bilirsin.
  3. 2010-09-17#3
    Kopyala Yapıştır Sepeti Hazırlayın

Farklı klasörlerinizde bulunan dosyalarınızı aynı anda kopyalayıp yapıştırmak için aradığınız yazılım PikySuite'yi yakından inceleyin.

Aynı klasörde bulunan birden fazla dosyayı aynı anda işaretleyip kopyalayabilirsiniz. Ancak bu durum farklı klasörlerdeki dosyalara gelince aynı olanağı bulamazsınız. Farklı klasörlerdeki dosyaları teker teker kopyalayıp yapıştırmaktansa bu işi tek bir hamle ile sizin yerinize PikySuite yapabilir.

Sağ Tık Menüsünden Kullanım

Program yüklendikten sonra sağ tık menüsüne PikyBasket ve PikyTools olmak üzere kendi uygulamalarını yerleştiriyor. İstediğiniz dosyalara sağ tıklayarak PikyBasket dediğiniz an otomatik olarak kopyala yapıştır sepetinize seçtiğiniz o dosya ekleniyor.

159 - Gezdiğim Sitelerdeki Yazı ve Resimleri Kopyalayacak Program Arıyorum

Dilediğiniz Gibi Yapıştırın

Masaüstünüze bırakılan alışveriş sepeti logosuna ya da sağ tık menüsünde bulunan PikyTools'a tıklarsanız sepetinize doğrudan ulaşabilirsiniz. Sepetinizdeki tüm dosyaları ister aynı yere isterseniz de farklı hedeflere gruplar halinde yapıştırabiliyorsunuz.

160 - Gezdiğim Sitelerdeki Yazı ve Resimleri Kopyalayacak Program Arıyorum

İndirin

Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için 29,95 dolar ödemeniz gerekiyor.
    :: Yazılımı indirmek için tıklayın.

4. 2010-10-10#4
    TechSmith SnagIt adlı program ile istediğin web sitesindeki resim ve yazıları farklı formatlarda bilgisayarına kayıt edebilirsin...

SnagIt tüm ekran yakalama ve düzenleme işlevlerini tek bir yerde toplayan çok güçlü bir program. SnagIt'i kullanarak, ekranınızda her hangi bir şeyi seçebilir ve yakalayabilirsiniz, daha sonra kolayca metinler, ok işaretleri veya efektler ekleyebilirsiniz ve yakalamanızı bir dosyaya kaydedebilir ya da hemen Sohbet yazılımınızla veya e-postanızla paylaşmaya başlayabilirsiniz. Ekranınızdan bir yazı, resim veya doğrudan bir web sayfası yakalayabilkirve paylaşabilirsiniz. Veya, Bilgisayarınızda çalışan her hangi bir programın bir parçasını yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Buradan trial versiyonunu deneyebilirsin

http://www.techsmith.com/

Güncelleme : 2010-10-10
  5. 2014-09-18#5
    bu alana yeni konu açamadım yardımcı olabilir misiniz.

windosvs 7 kullanıyorum ,

başlat kısmında yada klasörde arama yapma kısmın da sadece tek kelime aranabiliyor ben aynı anda 2 kelime yada malzeme nosu aratmak için program arıyorum

ÖRnek :3507005011ve 350708012 aynı anda aratmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok müteşekkir kalırım.

Okunma: 2622 - Yorum: 4 - Amp