Arkadaşlar Lütfen Hazır Script Nasıl Kurulur? - Delinetciler Forum

Arkadaşlar Lütfen Hazır Script Nasıl Kurulur?

1. Arkadaşlar lütfen hazır script nasıl kurulur :( php asp 5 aydır bulamadım offff:banghead: :banghead:
  2. 2007-04-05#2
    Php ScritLer

Eqer İnstaLl kLsororu YOk İse
    PaneLinden Yeni ßir Veri Tabani oLusturuyosun
    Dosya İcinde
    Config.php
    Setting.Php
    Data.hp
    ßunLardan ßiri Vardir
    İcindeqi
    $dbname:
    $dbusername:
    $dnpasword:
    ßunLari Kendi YaratmiS oLDuqun Veritabanina Gore DuzenLiyosun

SqL kLasorunu Veri Tabanina Okutuyosun

We
    www.Siteadi.com/klasor Adi
    Yazdiqinda Site Karsinda...

3. 2009-03-18#3
    bende bir ilan sitesi script aldim. hosting satin aldim domain satin aldim, ama script kurulumunu anlamiyorum, hostingim php my SQL hepsini support yaptigi halde , cok kolay dediler ama yapamadim, intall dosyasida var ama kuramadim. Cok basit adim adim script kurulumunu beginner ler icin anlatan yada bu kurulmayi bilen veya yardim edebilecek bir bilgili varmi?
    simdiden okudugunuz icin tesekkurler.

4. 2009-06-08#4
    Alıntı:
    bende bir ilan sitesi script aldim. hosting satin aldim domain satin aldim, ama script kurulumunu anlamiyorum, hostingim php my SQL hepsini support yaptigi halde , cok kolay dediler ama yapamadim, intall dosyasida var ama kuramadim. Cok basit adim adim script kurulumunu beginner ler icin anlatan yada bu kurulmayi bilen veya yardim edebilecek bir bilgili varmi?
    simdiden okudugunuz icin tesekkurler.

gxb3rx@illegalforum.net ekle beni

5. 2009-07-06#5
    WwWİLKPANEL.COM HOST+DOMAİN+RESEL+SUNUCU SPEAK CHAT SEGİTAL CHAT VOİCE5WEB DOSKPCHAT ODA BAYILIGI İLKPANEL PROFOSYONEL SESLİ SOHBET SİSTEMLERİ
    ÖNCELİKLE S.A DEMEK İSTİYORUM Arkadaşlarımız artık sizler için bedava paneller kuruyor ve odalarınızı uygun fiyata veriyoruz bu konu hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden numaralarımızdan faydalanarak bize ulaşınız. Sizlerinde artık bizlerin yardımıyla bir seslicaht sitesi oluyor. Süper kalitede olan panellerimizle insanlarımızın gönlünü çaldık diyebiliriz. Sizlerde kaliteli ve profesyonelce olanla çalışmak istemezmisiniz bizim garantimiz referanslarımızın yanı sıra büyüyen sitelerdir. Sizlere en uygun fiyatlarda sunduğumuz fiyatlar kampanya dönemi olduğundandır..
    BİZ HER ZAMN İLKPANEL FARKIYLA SİZ MÜSTERILERIMIZ ICIN ELIMIZDEN GELENIN EN IYISINI YAPIYORUZ
    (Farkli ) olun .. Cunku Biz [Farkliyiz ] Ve [Farkl Yaratırız]
    KORSAN PANELLERE DIKKAT ETMELIYIZ
    Gunumuzde Seslichat firtinasi durmak bilmiyor. Her gun Sesli chat Sitelerine bir yenisi daha ekleniyor.insanlarimizin bilgi yetersizliginden faydalanarak bir takim dolandiricilik ve sahtekarlik cabasi icerisinde olan panelci adı altinda kendisine bir domain ve hosting alip Warez diye tabir ettigimiz forum sitelerine dusmus panelleri editleyip firma makyaji ile satmaya calisan insanlar turemistir.
    Biraz dikkatli olarak inceler isek Vurgulamamizin dogru oldugunu anlayacaksiniz. Dikkat eder isek Genelde tum panelci sifati ile is yapan kisiler ayni panelleri ayni makyajlari kullaniyorlar. Cunku kullanilan paneller lisanssiz ve kopya panellerdir. hic bir guvenligi ve hic bir resmiyeti yoktur.
    A panel B panel oalrak editlenip size farkli isimler ile ayni kisiler tarafindan satilmakta ve sizleri somurmektedirler.
    Bu olusuma dur demek icin 5 10 TL ucuz olan panelleri degil bu isi hakki ile yapanlar ile calismalisiniz.
    1 odanin degeri 14 euro iken 11 euro gibi bir rakama veriliyor ise Bunda bir bit yenigi aramak gerekiyor.Burdaki ali cengiz oyununu ise ;
    Odayi ucuz olarak gosterip rant saglamaktir.20 gun sonra odalari kapatip gununuz doldu diyerek sizlerden tekrar para talep ederler.
    40 site kapasiteli bir sunucuya 80 site koyup maliyeti dusurerek az gider cok kazanc saglamaktadirlar. kazanci sagliyorlar ama kullaniclarin performansini guvenligini dusunmeksizin bu kazanc elde ediliyor.
    Sizlerde dogru hizmeti yerinde zamaninda ve eksiksiz almak istiyorsaniz lutfen uyarilarimizi dikkate aliniz ve dogru insanlar ile calisiniz.
    RAMAZANDA,BAYRAMDA YILBASNDA İLKPANEL FARKIYLA İLKPANELDEN HERGÜN SİZ MÜSTERILERIMIZE KAMPANYALARIMIZ VARDIR!!!
    İLKPANEL//SEGİTAL CHAT// Woice5Web//SPEAK CHAT | SesliChat | IrcChat | Forum | Portal | Radio | Arkadaslık Sistemi | ParçaKontür Satıslarımız Büyük Hızıyla devam ediyor

NOT !!!
    Bu yazi metini sizleri bilgilendirmek amaci ile hazirlanmistir. Hic bir sekilde rant saglamak amaci ile degil.Bizim insanlarimizi somurenler bizden degillerdir. ve onlarin bu piyasada yeri yoktur.

PAKET-1
    2+1
    4 Adet Flash Nic
    165 User Kapasiteli
    Oda Yönetim alanı
    Sınırsız Agent Hesabı
    125 .00 TL

PAKET-2
    3+1 Adet Oda
    5 Adet Flash Nic
    220 User Kapasiteli
    Oda Yönetim alanı
    Sınırsız Agent Hesabı
    140.00 TL

PAKET-3

4+1 Adet Oda
    6 Adet Flash Nic
    265 User Kapasiteli
    Oda Yönetim alanı
    Sınırsız Agent Hesabı
    160.00TL
    Ultra Paket

PAKET-4

5+1 Adet Oda
    7 Adet Flash Nic
    320 User Kapasiteli
    Oda Yönetim alanı
    Sınırsız Agent Hesabı
    190 .00 TL
    voice5web chat sıtesı ısteyen arkadaslarımızda
    http://www.ilkpanel.com/voice5web_oda_ucretleri.php lınkden bakarak veya speak chat bu paketler dısında paket olusturmak ısteyen arkadaslarımız bızımle ırtıbata gecebılırler demo sıtemıze bakmak isteyen arkadaslarımız web sitemizden ulasabılırler!!!

msn:info@ilkpanel.com

telefon:0554 938 6075

we site:http://www.ilkpanel.com/

Üst geçit dururken alttan geçmek niye yaşamak varken ölümü seçmek niye.
    BIZ KIMSEYE OZENMIYORUZ SADECE OZENILEN OLMAYA CALISIYORUZ:)

Güncelleme : 2009-09-19
  6. 2010-02-06#6
    İLKPANELDEN ŞOK KAMPANYALAR DEVAM EDIYOR yenı panelımız siz müşterlerımıze daha saglıklı daha ıyı hızmet verebılmek ıcın hazırdır PANELIMIZIN LINKINI VERIYORUM BAKMAK ISTEYEN HERKEZ BAKABILIR!!!
    .....:::: SesliCafen.Com ::::.....* YuReKLeRDeN GeLeN SeSiN aDReSi
    -(¯`v´¯)-»WwW.seslimadenci.com---(¯`v´¯)-»*sesli chat, seslisohbet,* sesli sohbet, seslichat, muhabbe
    Msn:info@ilkpanel.com
    Telefon:0554 938 6075
    Sesli Chat,Forum,Radyo,Arkadaslık Portalı,Oyun,Kontür Paylaş ilkpanel Profesyonel Sesli Sohbet Sistemleri Farkıyla Yapılmaktadır!!!!
    Ä°lkPanel.Com Profesyonel Sesli Sohbet Sistemleri & Web Teknolojileri

7. 2013-01-29#7
    www.tasarimbu.com girin 20 tl ye istediğiniz scripti kurdurun kafanızda rahat olsun :)
  Okunma: 10099 - Yorum: 6 - Amp